HİZMETLER
Menü
Transfer Hizmetleri
Havaalanı Transfer
Seminer Turları
Gezi Turları
Vip Transfer

VIP Transfer

PAMTUR VIP Transfer hizmeti ile seçkin konuklarımıza, aradıkları konfor ve elit hizmeti sunuyoruz. Dilediğiniz destinasyonu seçin PAMTUR'la konforlu ve güvenli yolculuğun tadını çıkarın. VIP araç seçenekleriyle prestij, konfor ve güveni bizimle yaşayın.

VIP Transfer
Şoförlü Araç Tahsis
Özel Transfer
Havalimanı Otel Transferi
Butik Transfer
Classic Transfer
Fuar Transfer

Şehir içi ya da şehir dışı seyahat etmek istediğiniz nokatyı söyleyin, konforlu ve güvenli yolculuğun tadını seçtiğiniz en yeni model araçlarımızla çıkarın. Lüks Mercedes Vito veya Lüks Mercedes Sprinter araçlarımız ile konser, kültür sanat etkinlikleri kapsamında transferlerimizden faydalanabilirsiniz.

Denizli Çardak Havalimanı otel transferinde seçkin konuklarımıza konforlu ve güvenli seyahatin keyfini özel tasarım Lüks Mercedes Vito veya Lüks images/vip-havaalani-transferi.jpg Mercedes Sprinter araçlarımızla yaşamaya davet ediyoruz. Bir sanayi kenti olan Denizli her yıl bir çok ongre ve fuara ev sahipliği yapmaktadır. Bu kapsamda kongre ve fuar organizasyonlarında gelen misafirlerin Çardak Havalanı'nda karşılanması ve planlanan güzergahlara ulaşım hizmetlerinin tamamını organize ediyoruz.

PAMTUR yerli ve yabancı firmalar için şoförlü veya şoförsüz araç kiralama, şehir içi ve şehir dışı, VIP havalimanı transfer hizmetleri ile ulaşımı kolaylaştırır, farklı müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik farklılaştırılmış çözümler üretir. Tüm özel günlerinizde özel davetlerinizde toplantı konferans ve fuar organizasyonlarında sizler ve konuklarınız için ihtiyaç duyacağınız şoförlü kiralık araç konforunu bizimle sağlayabilirsiniz.

Beliryeceğiniz bir lokasyondan, bir başka lokasyona ara noktalar dahil, talep edeceğiniz araç donanımı ve özel isteklerinizle transferinizi profesyonel operasyon ekibimiz ile birlikte sağlamaktayız. Şirketinizin taşımacılık işlemlerinde profesyonel hizmetimizi tarafınıza sunuyoruz. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında, profesyonel ve üstün kaliteli hizmetle gerçekleştirilmesi tamamen bizim sorumluluğumuzda olacaktır.

Hedefimiz havalimanına geliş ve gidişlerde sizlere ve yerli, yabancı misafirlerinize profesyonel ve üstün hizmet kalitesi ile rahat ve konforlu ulaşım sağlamaktır. Transfer ve taşıma hizmetlerinizi haftanın 7 gün 24 saat hizmetinize sunarak, rezervasyonlarınızı almak ve profesyonel ve üstün kaliteli hizmet vermek görevimizdir.
 Tel : 0 258 241 16 61
    GSM : 0 542 421 28 64