Hakkımızda

12+

Yıllık Deneyim
// Pamtur

Hakkımızda.

PAMTUR olarak Denizli Çardak Havaalanı transfer hizmetlerinde yolcularımıza yüksek konfor ve güvenliği bir arada sunmayı hedefliyoruz. Tüm havaalanı transfer hizmetlerinde son model araçlarımızla sizi istediğiniz noktadan alıyor, dilediğiniz varış noktasına konfor ve güvenle teslim ediyoruz.

Kurumlar ya da bireysel yolcularımız hiç bir ek maliyete girmeden, taksi, otobüs, otopark ücretlerini düşünmeden, varış noktalarına nasıl gidecekleri konusunda plan yapma gereği duymadan seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın.

Özel donanımlı araçlarımızla isterseniz Çardak Havaalanına inişinizden sonra rahatlıkla işlerinizi yönetmeye devam edebilirsiniz. Konusunda uzman kaptanlarımız araçlarımızla sizleri Denizli Çardak Havaalanı’ndan alıp dilediğiniz destinasyona transfer edecektir. Ayrıca Çardak Havaalanına herhangi bir noktadan transferiniz de yine PAMTUR tarafından gerçekleştirilir. Unutmayın size bir telefon kadar yakınız: 0542 421 28 64

Denizli merkez – Çardak Havaalanı arası yaklaşık 50 km. olup ortalama 40 dakikada Denizli kent merkezine ulaşılabilmektedir. Denizli il merkezi ile Çardak Havaalanı arasındaki transferler duble devlet yolu ile sağlanmaktadır. Yol güzergahı üzerinde Bozkurt, Kaklık, Kocabaş, Pınarkent gibi noktalardan geçilmektedir.

 

 

 Denizli Çardak Havalimanı DHMİ Genel Müdürlüğü ile Hava Kuvvetleri arasında yapılan “Askeri Meydanların Sivil Havacılık Hizmetleri İçin Kullanılması İle İlgili Protokol” gereğince 1991 yılında ilk olarak 250 m2 civarındaki prefabrik bir binada yolcu hizmeti verilmeye başlamış, ancak terminal alanın yetersiz kalması nedeniyle 26 Ekim 1998 tarihinde başka bir Havalimanından transfer edilen 2000 m2 lik prefabrik terminal binasında hizmete devam edilmiştir.

Ancak geçen yıllar boyunca Denizli gerek tekstil, gerek mermer alanında gelişmini sürdürmüş ve dış ülkelere açılmıştır. Bu kapsamda Denizli Çardak Havalimanı’nın dış hat trafiğine açılmasıyla mevcut terminal binasının da yetersiz kalacağı düşünülmüş ve 2.200.000 yolcu/yıl kapasiteli yeni terminal binasını 2001 yılında temeli atılarak 23 Nisan 2008 tarihinde hava trafiğine açılmıştır.

Denizli’nin en önemli sanayi merkezi olan Denizli Organize Sanayi Bölgesi kent merkezine 15 km, Çardak Havaalanı’na 40 km mesafededir. Denizli şehir merkezinde bir çok konaklama fırsatı sunan kaliteli oteller bulunmaktadır. Denizli kent merkezinde konumlanmış otellere buradan ulaşabilirsiniz.

PAMTUR olarak hedefimiz Denizli merkezli tüm transfer hizmetlerinizde devamlılığı olan kalıcı çözümler sunmaktır. Referanslar sayfamızdan daha önce bizi tercih etmiş seçkin misafirlerimize ait anı fotoğraflarımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Güvenli, Konforlu yolcuk için PAMTUR

Hemen Arayın
× Whatsapp Hattı