Havaalanı Transfer

Havaalanı Transfer

  • Home
  • Havaalanı Transfer
// DENİZLİ VIP TRANSFER

Havaalanı Transfer.

Denizli Çardak Havaalanı transfer hizmetlerinde yolcularımıza yüksek konfor ve güvenliği bir arada sunmayı hedefliyoruz. Tüm havaalanı transfer hizmetlerinde son model araçlarımızla sizi istediğiniz noktadan alıyor, dilediğiniz varış noktasına konfor ve güvenle teslim ediyoruz.

Kurumlar ya da bireysel yolcularımız hiç bir ek maliyete girmeden, taksi, otobüs, otopark ücretlerini düşünmeden, varış noktalarına nasıl gidecekleri konusunda plan yapma gereği duymadan seyahat etmenin ayrıcalığını yaşayın. Özel donanımlı araçlarımızla isterseniz Çardak Havaalanına inişinizden sonra rahatlıkla işlerinizi yönetmeye devam edebilirsiniz. Konusunda uzman kaptanlarımız araçlarımızla sizleri Denizli Çardak Havaalanı'ndan alıp dilediğiniz destinasyona transfer edecektir. Ayrıca Çardak Havaalanına herhangi bir noktadan transferiniz de yine PAMTUR tarafından gerçekleştirilir.

Denizli merkez – Çardak Havaalanı arası yaklaşık 50 km. olup ortalama 40 dakikada Denizli kent merkezine ulaşılabilmektedir. Denizli il merkezi ile Çardak Havaalanı arasındaki transferler duble devlet yolu ile sağlanmaktadır. Yol güzergahı üzerinde Bozkurt, Kaklık, Kocabaş, Pınarkent gibi noktalardan geçilmektedir.

Size bir telefon kadar yakınız:
0542 421 28 64

Hemen Arayın
× Whatsapp Hattı